Kontakt:
Volfová Jitka
volfova@hostinecujitky.cz

Telefon:
+420 384 390 963
+420 602 524 869

úvod
hostinec

penzion u Beránků

Penzion u Beránků

Dovolená v Jižních Čechách na okraji CHKO Třeboňsko v blízkosti mnoha historických památek, nádherných lesů a rybníků. Výborná příležitost pro houbaře a milovníky přírody.
    Jedná se o ubytování v klasické jihočeské chalupě v obci Roseč, 10 km jihozápadně od Jindřichova Hradce. Chalupa je rozdělena na tři části. Jednu obývá majitel, druhá slouží k ubytování a ve třetí je malá hospůdka, kde domácí pohodu podtrhuje domácí kuchyně. Po dohodě je možné rekreaci zpestřit jízdou na koni či drožce (bričce).
    Ubytování má 9 lůžek. V přízemí je kuchyňský kout zařízený varnou deskou, lednicí, mikrovlnou troubou, myčkou, a varnou konvicí. Dále je menší pokoj o dvou lůžkách a samostatné bezbariérové sociální zařízení s WC. Přízemí má bezbariérový přístup. Přístup i pro vozíčkáře. V podkroví jsou dva pokoje 4 a 3 lůžka s koupelnou a WC.
    Možnost celoročního ubytování, dle přání klienta, vhodné i pro pracovní skupiny.
    Parkování auta je možné přímo u objektu. K dispozici je postýlka, úschovna kol, gril, ohniště, pískoviště, houpačka, hřiště na fotbal a nohejbal. U objektu je venkovní terasa s posezením. Služby v obci: obchod, masáže, pošta
Ceník: Objekt se pronajímá jako celek za minimální cenu 1500,-Kč/1 noc při počtu 2 a méně osob
            Jinak 400,- Kč / 1 osoba při minimálně dvou nocích
V ceně jsou veškeré náklady na energii a poplatky obecnímu úřadu.
Kontakt: Mirka Beránková - 728 311 608

Penzion u Beránků Penzion u Beránků Penzion u Beránků Penzion u Beránků Penzion u Beránků Penzion u Beránků Penzion u Beránků Penzion u Beránků Penzion u Beránků Penzion u Beránků Penzion u Beránků Penzion u Beránků


© copyright 2008 Hostinec u Jitky   l   Webdesign - Art-tec, Počítače Vajgar   l   optimalizace PageRank.cz